KONCERT MUZYKI FILMOWEJ

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z magią kina i dźwięku na koncercie “Symphonic Cinematics”. To wydarzenie, które zabierze Cię w podróż przez najbardziej epickie, wzruszające i porywające momenty filmowej historii, podkreślone mistrzowskimi kompozycjami największych twórców ścieżek dźwiękowych.

W trakcie tego muzycznego spektaklu doświadczysz potęgi symfonii w wykonaniu utalentowanych muzyków, którzy odtworzą oryginalne partytury kompozytorów takich jak John Williams, Hans Zimmer, Ennio Morricone, Howard Shore i wielu innych. Każdy dźwięk, każda nuta, przeniesie Cię do niezwykłych światów stworzonych przez wielkich reżyserów.

Rozpoczniesz podróż od epickich pejzaży “Star Wars” i “Jurassic Park”, poprzez mistyczne melodie “The Lord of the Rings”, aż po przejmujące emocje z “Titanica” i “Braveheart”. Nie zabraknie również współczesnych arcydzieł, takich jak “Inception” czy “How to Train Your Dragon”.

Ta niezwykła symfonia dźwięków zostanie uzupełniona porywającymi piosenkami z filmów, które zdobyły serca milionów. Czy to “My Heart Will Go On” z “Titanica”, czy “Skyfall” z filmu o Jamesie Bondzie, każda melodia zabierze Cię w podróż przez emocje i wspomnienia.

“Symphonic Cinematics” to nie tylko koncert. To magiczne spotkanie, które połączy Cię z potęgą dźwięku, pozwoli odkryć nowe aspekty ulubionych filmów i stworzy niezapomniane chwile. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przyłącz się do nas, aby wspólnie celebrować wielkość muzyki filmowej i zanurzyć się w niepowtarzalnym świecie dźwięków i emocji.

Czas trwania koncertu: 1h 45m. | Koncert bez ograniczeń wiekowych.